Probeer eens met drie kunstschilders met elk een andere stijl een drieluik te maken…….nee geef ze de vrijheid zodat we gewoon drie hele verschillende schilderijen voor de kunstveiling hebben. De drie Huiskampjes doen dit al jaren samen, gezellig een avondje ontspannen schilderen, bijkletsen en snoepen. Eigenlijk nooit met een gerichte opdracht, gewoon waar je zin in hebt. De ene strand en zonsondergang de ander dieren of gewoon iets wat er dan opkomt. Deze keer was er wel een “opdracht”, meer een verzoek: schilder een libel. En de dames hebben er wat moois van gemaakt. De één kleurig met fantasie, de ander realistisch en eentje een mix hiervan. De schilderijen zijn per stuk te koop. Geef bij je bod aan A (Rieneke 30 x 30 cm), B (Marlies 30 x 30 cm) of C (Gerda 30 x 40 cm). Startbedrag per schilderij € 15,00 (plaats je bod via een reactie rechts boven in dit bericht)
0 Reacties
Laat een antwoord achter. |
KunstveilingOp deze pagina kun je bieden op de prachtige libel kunstwerken die gratis ter beschikking zijn gesteld door de verschillende kunstenaars. Archieven
September 2019
Categorieën |