Het is overdreven om te zeggen dat een droom uitkomt, maar leuk vind ik het wel. Als hobby heb ik dan wel fotograferen en is ook wel een soort kunst maar een andere manier van iets maken. Tijdens mijn dagelijkse werkzaamheden als inspecteur kom ik op veel uiteenlopende plaatsen, soorten bedrijven en gebouwen. Kunstenaars hebben hun ateliers vaak in oudere zakelijk gezien minder economisch bruikbare gebouwen. En zo heb ik ook best veel “echte” kunstenaars ontmoet en mee gesproken. Ook meerdere musea geïnspecteerd. Daardoor ben ik kunst met hele andere ogen gaan bekijken, dingen hebben vaak een verhaal. Daar komt bij dat als ik niet in de elektrotechniek zou zijn terecht gekomen ik graag “iets” met hout zou hebben gedaan. Hoe mooi kan het dan zijn dat bij deze actie de puzzelstukjes mooi op z’n plek vallen. Met veel liefde en plezier heb ik gewerkt aan de houten libel (afmeting circa 40 x 35 cm) en ben er ook wel een beetje trots op. Wie weet ga ik nog wel vaker -net als vroeger toen ik jochie was- met hout knutselen. Startbedrag: € 17,50 (plaats je bod via een reactie rechts boven in dit bericht)
2 Reacties
Jan-Willem
8/6/2019 07:11:20 am
Voor dit mooie initiatief, de noeste arbeid om dit prachtige exemplaar te maken en Libelles gewoon hele mooie insecten zijn, bied ik graag € 50,00.
Antwoord
Arie
9/14/2019 03:54:23 pm
Hallo Jan-Willem, je bent de hoogste bieder op het kunstwerk Libel van hout.
Antwoord
Laat een antwoord achter. |
KunstveilingOp deze pagina kun je bieden op de prachtige libel kunstwerken die gratis ter beschikking zijn gesteld door de verschillende kunstenaars. Archieven
September 2019
Categorieën |