Zeer verheugd was ik toen Angeline ja zei op mijn vraag om een libel van vilt te maken! Deze veelzijdige vrouw begeeft zich eigenlijk in twee werelden. Als zelfstandig kinderfysiotherapeut in Kinderpraktijk Hillegersberg en in haar eigen atelier als kunstenares Angel-line Viltcreaties Uiteraard doet ze meer dan dit want ook geniet ze van haar kleinkinderen en reizen. Vilten is een hele oude techniek waarbij van losse plukken wol in combinatie met water, zeep en wrijving een stevig textiel ontstaat. Angeline maakt onder andere graag dieren, bloemen, tassen, hoeden en kussens. Een workshop bij haar volgen om een eigen (kunst)werk te maken of in groepsverband iets maken behoort allemaal tot de mogelijkheden. Voor mij maakte ze deze prachtige driedimensionale libel met schitterende kleuren. Afmetingen: spanwijdte van de vleugels circa 55 cm en lengte van het lijf circa 60 cm Startbedrag: € 80,00 (plaats je bod via een reactie rechts boven in dit bericht)
0 Reacties
Laat een antwoord achter. |
KunstveilingOp deze pagina kun je bieden op de prachtige libel kunstwerken die gratis ter beschikking zijn gesteld door de verschillende kunstenaars. Archieven
September 2019
Categorieën |