VERKOCHT -- VERKOCHT -- VERKOCHT -- VERKOCHTDeze vier stuks gelaserde libellen zijn verkocht. Kijk voor de andere kunstwerken onder dit bericht. Dat de actie Arie loopt voor Luc een steeds groter bereik krijgt blijkt wel uit de volgende spontane donatie van vier stuks houten libellen welke gemaakt zijn met behulp van een laser. Eric van Est van Wood Sensation is de maker van deze uiterst fijn gedetailleerde libellen. (grootte circa 10 cm). Deze libellen verkoop ik voor een vast bedrag te weten: € 5,00 per stuk, meer geven mag altijd en op is op!! Omdat ze verschillend en dus uniek zijn hebben ze een nummer gekregen. Geeft bij je reactie aan welk(e) nummer(s) je wilt hebben, je krijgt dan van mij een reactie of deze nog beschikbaar is/zijn. Maak daarna pas het bedrag over op geef.nl Wie het eerst komt….. Bedrag per stuk € 5,00 (laat via een reactie rechts boven in dit bericht weten welk libel jij wilt)
2 Reacties
Zeer verheugd was ik toen Angeline ja zei op mijn vraag om een libel van vilt te maken! Deze veelzijdige vrouw begeeft zich eigenlijk in twee werelden. Als zelfstandig kinderfysiotherapeut in Kinderpraktijk Hillegersberg en in haar eigen atelier als kunstenares Angel-line Viltcreaties Uiteraard doet ze meer dan dit want ook geniet ze van haar kleinkinderen en reizen. Vilten is een hele oude techniek waarbij van losse plukken wol in combinatie met water, zeep en wrijving een stevig textiel ontstaat. Angeline maakt onder andere graag dieren, bloemen, tassen, hoeden en kussens. Een workshop bij haar volgen om een eigen (kunst)werk te maken of in groepsverband iets maken behoort allemaal tot de mogelijkheden. Voor mij maakte ze deze prachtige driedimensionale libel met schitterende kleuren. Afmetingen: spanwijdte van de vleugels circa 55 cm en lengte van het lijf circa 60 cm Startbedrag: € 80,00 (plaats je bod via een reactie rechts boven in dit bericht) Op vakantie tot rust komen in het bos, een libel zien vliegen, schetsboek en potloden pakken en heerlijk buiten tekenen. Het resultaat is een fraaie zwart-wit tekening van een libel geworden. Inclusief lijst (afmetingen circa: h x b = 33 x 43 cm) Startbedrag: € 12,50 (plaats je bod via een reactie rechts boven in dit bericht) Libel metaal - € 75,00
Libel glas - € 150,00 Libel hout - € 0,00 Libel schilderij A - € 0,00 Libel schilderij B - € 0,00 Libel schilderij C - € 0,00 Libel foto - € 35,00 Libellen gehaakt - € 15,00 Totaal geboden - € 275,00 Let op: een bod kan in de tussentijd gewijzigd zijn!! Kijk voor het actuele bod bij reactie(s) van het betreffende kunstwerk. |
September 2019
Categorieën |